čtvrtek 4. října 2012

Kalendář na rok 2013


Konec roku 2012 se pomalu blíží a tak přichází pomalu doba přesouvání pozornosti k novému roku 2013, alespoň pokud jde o plánování pracovních úkolů, anebo také dovolené. K tomu je potřeba se pomalou rozhlédnout po novém kalendáři pro rok 2013. Mnoho manažerů využívá pro efektivní plánování času několikaleté kalendáře, pokud ale mezi ně nepatříte, je nejvyšší čas podívat se po kalendáři na rok 2013.

Typickým druhem kalendáře jsou takzvané pracovní kalendáře, tedy kalendáře, které zobrazují pracovní dny, svátky a také počty hodin v jednotlivých měsících. Podle pracovního kalendáře se dobře plánuje dovolené i vyplňuje například pracovní výkaz. Ihned víte kolikátý je týdne v roce a také kolik má aktuální měsíc pracovních hodin.

Dalším typem často používaných kalendářů jsou školní kalendáře. Školní kalendář je typický pro období od září do června následujícího roku.

Specifickým druhem kalendáře je kalendář stolní. Tedy klasický otáčecí kalendář, který naleznete na pracovních stolech v kancelářích či úřadech. Typickým provedením je stolní kalendář s obrázky na různé motivy – zvířátka, krajina, rostliny.

Dalším druhem častých kalendářů jsou kalendáře nástěnné. Nástěnný kalendář visí v každé firmě či prodejně, a je využíván velmi často i jako reklamní předmět firem. Nástěnné kalendáře mají svoji více než staletou tradici a jejich nezbytnou částí je fotka či umělecké dílo, které se hodí i jako dekorace pro pověšení na stěnu. Ve spodní části pod fotografií pak obsahují kalendář pro daný měsíc. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

 
optimalizace PageRank.cz